Zamknij filtry
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
31% GESPART
Avira Antivirus Pro 2022
Avira Antivirus Pro 2022
 • 1 / 3 / 5 jednostek
 • 1 - 3 lata
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
 • E-mail
 • Od 97,76 zt * 141,61 zt *
  33% GESPART
  Avira Internet Security Suite 2022
  Avira Internet Security Suite 2022
 • 3 Urządzenia
 • 1 - 3 lata
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
 • E-mail
 • 293,75 zt * 440,51 zt *
  29% GESPART
  Avira Optimization Suite 2022
  Avira Optimization Suite 2022
 • 1 / 3 urządzenia
 • 1 - 3 lata
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
 • E-mail
 • Od 122,26 zt * 171,01 zt *

  Produkty od Avira GmbH & Co. KG

  Avira GmbH & Co. KG

  Avira - wysokiej jakości oprogramowanie dla większego bezpieczeństwa

  Ponieważ zagrożenia w sieci stale rosną, żaden użytkownik nie może się obejść bez wysokiej jakości oprogramowania zabezpieczającego. Oprócz wirusów i robaków, które są obecne od dawna, ciągle pojawiają się nowe zagrożenia. Z tego powodu renomowany producent Avira oferuje ciekawe oprogramowanie, dzięki któremu można znacznie zwiększyć bezpieczeństwo. Są to narzędzia Antivirus Pro, Internet Security Suite i Optimisation Suite. Poniżej opisano szczegółowo zalety tego oprogramowania.

  Avira Antivirus Pro

  Ten potężny program antywirusowy chroni Twój komputer przed wszelkim złośliwym oprogramowaniem. Oznacza to, że złośliwe oprogramowanie nie ma już możliwości zainfekowania systemu plików na Twoim komputerze i spowodowania w nim szkód. Chroni Cię to również przed dość nowym oprogramowaniem ransomware, które ostatnio pojawia się coraz częściej. Na początku nie zauważasz takiej infekcji, ponieważ odbywa się ona niezauważalnie w tle. Po pewnym czasie w niektórych serwisach dowiesz się, że z Twoimi danymi dostępowymi zostały wykonane nieautoryzowane działania. Doświadczeni hakerzy mogą bardzo szybko zarobić dużo pieniędzy na takich oszustwach. Jeśli jednak używasz programu Avira Antivirus Pro, nie musisz się już o to martwić.

  Ten wysokiej jakości program antywirusowy oferuje jednak kilka innych korzyści. Jednym z nich jest prosta instalacja. Wystarczy, że będziesz postępował zgodnie z instrukcjami instalatora, a wszystko zostanie skonfigurowane automatycznie. Konfiguracja również nie jest konieczna, ale jest możliwa w każdej chwili. Twój komputer jest natychmiast chroniony, ponieważ każdy plik jest sprawdzany pod kątem obecności szkodliwych fragmentów kodu, zanim zostanie otwarty lub zapisany. Nic nie umknie skanerowi antywirusowemu Avira. Możesz na nim polegać.

  Ponadto oprogramowanie automatycznie dostarcza aktualizacji. Oznacza to, że jest zawsze aktualna. Najlepsze jest jednak to, że masz również ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, które nie jest jeszcze znane. W razie wątpliwości pliki są przesyłane do chmury i tam sprawdzane przez inne narzędzia. Czasem zajmą się tym doświadczeni specjaliści.

  Pakiet optymalizacyjny Avira

  Pakiet ten zawiera również program Avira Antivirus Pro. Zawiera jednak również oprogramowanie do tuningu Avira System Speedup Pro. Zapewnia to lepszą wydajność komputera. Obejmuje to zdziesiątkowanie zbędnych wpisów autostartu. Oznacza to, że komputer uruchamia się znacznie szybciej. Podczas pracy zachodzą liczne procesy, które prowadzą do obniżenia wydajności. Są one również automatycznie optymalizowane.

  Ponadto usuwane są wszystkie zbędne pliki. Podczas instalowania lub odinstalowywania aplikacji zawsze pozostawia się wiele plików, które nie są już potrzebne. Ponieważ jednak pojawiają się w indeksie, te zbędne pliki zmniejszają wydajność. To samo dotyczy tymczasowych plików internetowych. Każda przeglądarka internetowa tworzy takie pliki. Powodem jest to, że strona ładuje się szybciej przy ponownym wywołaniu. Jednak te pliki mają również wpływ na wydajność systemu. Pakiet Avira Optimization Suite zawiera odpowiednie narzędzia, które całkowicie usuwają wszystkie śmieci z danych. To samo dotyczy wadliwych skrótów i niepotrzebnych wpisów w bazie danych rejestru, który zwykle nazywany jest po prostu rejestrem.

  Jest też niszczarka plików. Dzięki temu nie usuwasz po prostu plików, ale niszczysz je nieodwracalnie. W normalnym procesie usuwania pliki nie są usuwane z dysku twardego, a jedynie zmniejszana jest ich alokacja. Usunięty plik znika na stałe z dysku twardego dopiero wtedy, gdy miejsce na dysku zostanie nadpisane innymi danymi. Dzięki odpowiednim narzędziom można odzyskać konwencjonalnie usunięte pliki. Jeśli usuniesz pliki za pomocą programu Avira's Shredder, zostaną one wielokrotnie nadpisane, tak że nigdy nie będzie można ich odzyskać.

  Bezpieczne surfowanie z pakietem Avira Internet Security Suite

  Podczas surfowania po Internecie czyha wiele niebezpieczeństw. Obejmują one nowoczesne techniki, takie jak śledzenie i phishing. Dane użytkownika są podsłuchiwane, aby można było sprawdzić historię surfowania. Dane te są wykorzystywane między innymi do umieszczania spersonalizowanych reklam lub do szpiegowania użytkowników zgodnie z ich zainteresowaniami. To jest główny cel śledzenia.

  W phishingu chodzi raczej o zdobycie danych użytkowników. W tym celu przestępcy wykorzystują wiadomości e-mail, które wyglądają jak zwodniczo prawdziwe listy od znanych banków lub innych dostawców. W nich odbiorcy są proszeni o podanie osobistych danych dostępowych, na przykład po to, by zapobiec zablokowaniu konta. Ponieważ jednak ta metoda zyskała już powszechną popularność, sprawcy używają także fałszywych stron internetowych. Odwiedzający myśli, że zamawia wyjątkowo interesującą okazję, ale nigdy nie zostaje ona dostarczona. Zamiast tego jego konto zostaje opróżnione lub jego karta kredytowa zostaje obciążona do granic możliwości. Dzięki potężnemu pakietowi Avira Internet Security Suite taka wpadka już Ci się nie przytrafi. Oprogramowanie rozpoznaje, czy wiadomości e-mail są prawdziwe i czy pochodzą z renomowanych stron internetowych.

  Jesteś szczególnie bezpieczny, jeśli używasz Avira Internet Security Suite w połączeniu z Avira Optimization Suite. Oznacza to, że na komputerze jest jednocześnie zainstalowana wersja programu Avira Antivirus Pro. Wielką zaletą tego oprogramowania zabezpieczającego Avira jest to, że działa dyskretnie w tle, nie zużywając wielu zasobów systemowych. Oznacza to, że korzystasz z wysokiego poziomu ochrony bez obaw o utratę wydajności.

  Wyświetlony