Zamknij filtry
 
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
43% GESPART
AVG TuneUp 2022 | dla Windows / Mac
AVG TuneUp 2022 | dla Windows / Mac
 • 1 PC
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
 • E-mail
 • Od 38,96 zt * 68,11 zt *
  40% GESPART
  AVG Ultimate 2022 | dla Windows/Mac
  AVG Ultimate 2022 | dla Windows/Mac
 • 1 / 3 / 5 / 10 jednostek
 • 1 - 3 lata
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
 • E-mail
 • Od 73,25 zt * 122,01 zt *
  73% GESPART
  AVG Internet Security 2022
  AVG Internet Security 2022
 • 1 / 3 / 5 / 10 jednostek
 • 1 - 3 lata
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
 • E-mail
 • Od 38,96 zt * 146,51 zt *
  35% GESPART
  AVG Ultimate 2022 | dla Windows/Mac
  AVG Ultimate 2022 | dla Windows/Mac
 • 1 / 3 / 5 / 10 jednostek
 • 1 - 3 lata
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
 • E-mail
 • 127,16 zt * 195,76 zt *

  Produkty od AVG CZ s.r.o.

  AVG CZ s.r.o.

  AVG - numer 1 w dziedzinie tuningu komputerów i oprogramowania antywirusowego

  Czeska firma AVG jest znana nie tylko ze swoich niezawodnych programów antywirusowych, takich jak AVG Internet Security, ale także szturmem zdobyła rynek tuningu komputerów. Program czyszczący AVG TuneUp jest doskonałym przykładem tego, jak możesz błyskawicznie przywrócić system do formy, jeśli z czasem działa on zbyt wolno lub jest nękany przez niezliczone komunikaty o błędach. Być może i Ty zastanawiasz się, czy jest sens kupować AVG TuneUp lub inwestować w program antywirusowy AVG i na co zwrócić uwagę przy zakupie.

  Co sprawia, że AVG jest lepsze od innych twórców oprogramowania?

  Oczywiście inwestowanie w oprogramowanie firm, które specjalizują się w określonych dziedzinach, może mieć sens. Może to być wirtualizacja, oprogramowanie antywirusowe, oprogramowanie czyszczące lub inne aspekty technologii informacyjnej. Z drugiej strony, AVG ośmiela się poruszać w dwóch głównych obszarach, które w tej chwili szczególnie wzbogacają rynek oprogramowania: Ochrona danych lub oprogramowanie antywirusowe i optymalizacja systemu. Ale w jakich obszarach programy AVG są rzeczywiście używane? Aby odpowiedzieć na to pytanie, powinieneś najpierw zrozumieć, skąd bierze się potrzeba zastanowienia się, czy np. zakup AVG TuneUp jest dobrym rozwiązaniem.

  Środowisko domowe

  Z pewnością nie umknął ci fakt, że korzystanie z internetu nie ogranicza się tylko do środowiska zawodowego, wręcz przeciwnie. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach prawie każdy obywatel żyjący w nowoczesnym społeczeństwie posiada komputer z dostępem do internetu. Nie trzeba dodawać, że jest on używany każdego dnia do wielu różnych celów. W międzyczasie internet stał się głównym środkiem komunikacji. Na licznych platformach mediów społecznościowych ludzie z całego świata komunikują się ze sobą, dzielą się swoimi poglądami, zdjęciami i postami na forach i w profilach osobistych.

  Ponieważ bezpieczeństwo musi być zapewnione zwłaszcza w internecie, programy antywirusowe, takie jak AVG Internet Security, odgrywają tu ważną rolę. Ale rozwiązania programowe są potrzebne nie tylko w komunikacji i Internecie; również inne formy spędzania wolnego czasu mogą być powodem do odpowiednich inwestycji. Społeczność graczy stale się powiększa, a wraz z nią wydajność, jaką muszą zapewnić systemy, by móc uruchamiać najnowsze gry na wysokim poziomie. Oprogramowanie do optymalizacji systemu, takie jak AVG TuneUp, może zoptymalizować wrażenia podczas gry.

  Środowisko zawodowe

  Zwłaszcza w środowisku zawodowym korzyści płynące z zastosowania odpowiednich rozwiązań programowych są oczywiste. Zwłaszcza tutaj nierzadko pracuje się z wrażliwymi danymi, które muszą być chronione, co sprawia, że oprogramowanie antywirusowe jest niezbędne. Ale trzeba też zagwarantować dostępność danych, w czym może pomóc typowe oprogramowanie czyszczące.

  W jaki sposób AVG przyczynia się do ochrony danych i optymalizacji systemu?

  Jak już wspomniano, AVG jest liderem w dziedzinie oprogramowania antywirusowego i optymalizacji systemu oraz dostarcza niezawodne oprogramowanie.

  Oprogramowanie antywirusowe

  Jeśli regularnie korzystasz z systemów IT, bezpieczeństwo powinno być dla ciebie priorytetem. Nie zapominaj, że niezależnie od tego, czy pracujesz w środowisku zawodowym, czy prywatnym, nierzadko masz do czynienia z danymi szczególnie wrażliwymi lub osobistymi, które powinny być chronione. Przestępczość zorganizowana opracowała wiele nowych metod kradzieży danych i wykorzystywania skradzionych danych przeciwko Tobie. Aby osiągnąć ten cel, istnieje na przykład możliwość tworzenia fałszywych stron internetowych lub e-maili.

  Często są one skonstruowane w taki sposób, że przypominają oryginalne strony internetowe lub e-maile, np. z banku, do tego stopnia, że prawie niemożliwe jest odróżnienie ich od siebie. Zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych lub o kliknięcie na linki, które zainfekują twój komputer złośliwym oprogramowaniem. Tak czy inaczej, daje to cyberprzestępcom dostęp do twoich danych osobowych. Albo szyfrują je, gdy są jeszcze na twoim komputerze, aby zażądać od ciebie dużej sumy pieniędzy za ich uwolnienie, albo uzyskują bezpośredni dostęp do twoich kont.

  Oprogramowanie antywirusowe, takie jak AVG Internet Security, wykorzystuje różne narzędzia, aby zapobiec bezprawnemu dostępowi do Twoich danych. Skanowanie w czasie rzeczywistym, zawsze działające w tle, sprawdza każdą odwiedzaną przez ciebie stronę internetową i każdą otrzymywaną pocztę. Jeśli w adresie URL znajduje się złośliwe oprogramowanie lub wiadomo, że zawiera on złośliwe oprogramowanie, jest on natychmiast blokowany, aby nie wyrządzić żadnych szkód. Jeśli złośliwe oprogramowanie jest już obecne w twoim systemie, można je wykryć i usunąć za pomocą skanowania ręcznego.

  Czyszczenie oprogramowania i optymalizacja systemu

  AVG TuneUp to tzw. program czyszczący, który uwalnia twój system od niepotrzebnych pozostałości danych i aktualizuje przestarzałe sterowniki. Często są one przyczyną awarii systemu i utraty danych. Z każdym programem, który instalujesz i odinstalowujesz, w twoim systemie pozostaje trochę danych, które w zasadzie nie są szkodliwe.

  Jeśli jednak coraz więcej z nich gromadzi się i zużywa ogromną ilość pamięci roboczej, system może zostać znacznie spowolniony, a nawet utrudnić swoją pracę. Może się to posunąć tak daleko, że komputer ulegnie całkowitej awarii i wszystkie dane zostaną utracone. Przestarzałe sterowniki, które mają ogromne problemy z kompatybilnością z systemem, również mogą powodować takie awarie i inne błędy.

  Kupując AVG TuneUp, otrzymujesz program czyszczący, który zajmuje się właśnie takimi problemami. Twój system zostanie dokładnie przeskanowany w poszukiwaniu danych-śmieci, które w razie potrzeby zostaną natychmiast usunięte. Przestarzałe sterowniki również w pewnym stopniu znajdują się na liście przebojów, choć nie są one usuwane, a jedynie aktualizowane. W ten sposób twój system pozostanie sprawny przez długi czas.

  AVG Ultimate - wszechstronny pakiet beztroski

  Jeśli interesuje Cię kompletne rozwiązanie, które chroni Twój system zarówno przed zagrożeniami sieciowymi, jak i wewnętrznymi, polecamy AVG Ultimate. Zawiera dwa najlepsze programy antywirusowe i optymalizujące system, więc jesteś przygotowany na wszystko. AVG Ultimate zapewnia niezawodne usługi zarówno w środowiskach profesjonalnych, jak i prywatnych oraz wspiera Cię w ochronie i bezpieczeństwie danych.

  Jednocześnie obsługa dwóch najlepszych programów nie jest w żaden sposób skomplikowana, ale może być opanowana nawet przez nieprofesjonalistów. AVG zdaje sobie sprawę, że nie każdy użytkownik IT jest ekspertem, dlatego każde oprogramowanie ma przyjazny dla użytkownika układ, który ma przejrzystą strukturę i jest łatwy do zrozumienia. Dlatego nie ma znaczenia, czy jesteś informatykiem, czy zupełnym nowicjuszem w tej dziedzinie, zakup jest zawsze opłacalny.

  Wyświetlony