Zamknij filtry
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
2% GESPART
Adaware Antivirus Professional 2022 | dla Windows
Adaware Antivirus Professional 2022 | dla Windows
  • 1 PC
  • 1 rok
  • Wszystkie języki
  • Na całym świecie
  • E-mail
  • 195,76 zt * 200,65 zt *
    21% GESPART
    Adaware Antivirus Total 2022 | dla Windows
    Adaware Antivirus Total 2022 | dla Windows
  • 1 PC
  • 1 rok
  • Wszystkie języki
  • Na całym świecie
  • E-mail
  • 293,75 zt * 372,16 zt *

    Produkty od Adaware Ltd.

    Adaware Ltd.

    Adaware - profesjonalizm i wsparcie na każdą okazję

    W dzisiejszych czasach każdy, kto chce chronić się przed zagrożeniami z sieci, zazwyczaj polega na wiarygodnych firmach specjalizujących się w programach antywirusowych i innych środkach ochronnych. Adaware jest zdecydowanie jedną z tych wysoce wyspecjalizowanych firm, czego dowodem są programy takie jak Adaware Antivirus Professional czy Adaware Antivirus Total. Kanadyjska firma software'owa łączy profesjonalną obsługę z przyjazną dla użytkownika szatą graficzną, dzięki czemu zarówno profesjonaliści, jak i laicy mogą wyposażyć swoje systemy w odpowiednią ochronę. Ochrona, jaką zapewnia program Adaware, sięga dalej, niż mógłbyś się spodziewać. Dzieje się tak dlatego, że z jednej strony jesteś chroniony podczas surfowania, więc w zasadzie doświadczasz ochrony na żywo, a z drugiej strony możesz rozpocząć ręczne przeszukiwanie, by znaleźć i usunąć złośliwe oprogramowanie, które już jest w twoim systemie. Kolejną wielką zaletą, jaką możesz cieszyć się, używając oprogramowania Adaware, jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu dział obsługi klienta, który zawsze służy pomocą, jeśli kiedykolwiek będziesz miał problemy z programem.

    Teraz możesz być trochę mądrzejszy o firmę Adaware i jej programy, ale do czego w ogóle potrzebne jest oprogramowanie antywirusowe? Aby to zrozumieć, powinieneś dowiedzieć się czegoś o zagrożeniach w sieci.

    Niebezpieczeństwa związane z World Wide Web

    Oczywiście wiesz już, że współcześni ludzie czerpią prawie wszystkie informacje z internetu i spędzają w nim dużą część swojego wolnego czasu. Współczesna komunikacja przeniosła się też prawie całkowicie do internetu. W tym celu istnieją niezliczone portale czatowe lub media społecznościowe. Zwłaszcza te ostatnie pozwalają ludziom komunikować się ze sobą na całym świecie, wymieniać opinie, publikować wpisy na blogach i posty, dyskutować na różne tematy i tworzyć profile osobiste.

    Mówiąc prostym językiem, oznacza to, że każdego dnia używana, udostępniana i przetwarzana jest niewyobrażalna ilość danych. Szczególnie w mediach społecznościowych publikacja większości danych jest celowa, ale zdarzają się też inne przypadki. Przede wszystkim w ostatnich latach wzrosła liczba przypadków kradzieży danych lub ich niewłaściwego wykorzystania, ponieważ cyberprzestępcy również przeszukują głębiny internetu, by znaleźć nowe sposoby na osiągnięcie swoich celów. Często ci cyberprzestępcy wykorzystują specjalne podstępy i sztuczki, które nie byłyby nawet możliwe do wykrycia bez odpowiedniego programu antywirusowego.

    Fałszywe strony internetowe i e-maile

    Szczególnie dużym zagrożeniem są fałszywe strony internetowe i wiadomości e-mail, które albo już zawierają złośliwe oprogramowanie, albo nakłaniają cię do kliknięcia na pewne linki, które następnie uruchamiają pobieranie złośliwego oprogramowania. Zdradliwą rzeczą w przypadku takich stron czy e-maili jest to, że większość z nich wygląda zwodniczo prawdziwie.

    Być może pamiętasz jeszcze strukturę typowego e-maila z banku. Znasz kolory, znaki wodne, teksty blurbów, podpisy i linki użyte w oryginalnym e-mailu. To samo dotyczy oczywiście strony głównej Twojego banku, która ma określoną strukturę. Ale jak już wspomniano, z czasem możliwości cyberprzestępców również się zwiększyły, a nie zmniejszyły. Z tego powodu zorganizowana cyberprzestępczość jest obecnie w stanie tworzyć zwodniczo autentyczne strony internetowe lub e-maile, które trudno odróżnić od oryginałów.

    Struktura, układ i podpisy są podrabiane i używane po to, by strona lub email wyglądały na jak najbardziej godne zaufania. Możesz teraz pomyśleć, że nigdy nie dałbyś się nabrać na taką sztuczkę, prawda? Nie do końca jednak masz rację z tym założeniem, które zresztą podziela większość ludzi. Szczególnie w czasach bankowości internetowej takich przypadków jest coraz więcej i coraz więcej ofiar musi bezradnie patrzeć, jak ich dane są wykorzystywane przeciwko nim.

    Jednym z przykładów jest klasyczne oprogramowanie ransomware. Złośliwe oprogramowanie jest pobierane na komputer ofiary poprzez wyglądający na godny zaufania link na stronie internetowej lub w wiadomości e-mail. Kiedy złośliwe oprogramowanie, w tym przypadku ransomware, znajdzie się w systemie, wszystkie pliki na dysku twardym zostaną zaszyfrowane, tak że nie będziesz miał do nich dostępu. Następnie zostanie od ciebie wyłudzona duża suma pieniędzy. Możesz teraz albo kupić dane za darmo, albo się bez nich obejść, a jeśli dojdzie do najgorszego, będziesz musiał pogodzić się z masową utratą danych. Szczególnie w firmach taki incydent może mieć konsekwencje egzystencjalne.

    Innym przykładem jest phishing. Tutaj, na godnej zaufania stronie, która kopiuje np. stronę główną twojego banku, jesteś proszony o podanie swoich danych do logowania, aby wyrazić zgodę na nowe warunki, przejrzeć oferty lub rzekomo otrzymać ważne informacje. Po wprowadzeniu danych do logowania, w tym hasła, cyberprzestępcy uzyskują dostęp do twoich kont, a w najgorszym wypadku do twoich rezerw gotówkowych.

    Złośliwe oprogramowanie za pośrednictwem komunikatorów

    Być może już Ci się to przytrafiło: otrzymujesz dziwną wiadomość od przyjaciela lub znajomego w ramach usługi komunikatora, np. na pewnej platformie społecznościowej, która zawiera link. Rzekomy przyjaciel prosi cię o kliknięcie w odpowiedni link. Jeśli to zrobisz, złośliwe oprogramowanie znajdzie się w twoim systemie w mgnieniu oka, a także nieumyślnie wyślesz wiadomość o tej samej treści do osób z twojej listy znajomych.

    Jak Adaware może pomóc?

    Optymalna ochrona antywirusowa Adaware może sprawić, że takie incydenty zostaną zdławione w zarodku. Niezawodne programy antywirusowe, takie jak Adaware Antivirus Professional i Adaware Antivirus Total, wykorzystują przede wszystkim skanowanie, by chronić cię przed niebezpieczeństwami z sieci WWW. Skanowanie w czasie rzeczywistym chroni cię przez całą dobę i towarzyszy ci podczas każdej podróży do internetu. Jeśli natrafisz na stronę zainfekowaną złośliwym oprogramowaniem, klikniesz na odpowiedni link lub zetkniesz się z innym zagrożeniem, skanowanie w czasie rzeczywistym zarejestruje to bezpośrednio i unieszkodliwi zagrożenie. Strona zostaje zablokowana, a pobieranie plików zostaje natychmiast przerwane.

    Jeśli złośliwe oprogramowanie zaplącze się na twoim komputerze, ochrona antywirusowa Adaware wie, jak ci w tym pomóc. System może zostać przeskanowany w całości, dzięki czemu oprogramowanie będzie mogło szybko zlokalizować zainfekowane pliki. Jeśli zostanie znaleziony, zainfekowany plik zostanie natychmiast przeniesiony do obszaru kwarantanny, a ty zostaniesz powiadomiony o znalezieniu.

    Jeśli kiedykolwiek będziesz miał problemy z oprogramowaniem lub nie będziesz rozumiał pewnych rzeczy, dział obsługi klienta jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Tutaj w każdej chwili otrzymasz pomoc, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nawet jeśli nie masz doświadczenia z programami antywirusowymi, łatwo będzie ci z niego korzystać.

    Wyświetlony